سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....


مراقب فتنه ی دو قطبی های کاذب باشیم. سالهاست قدرت طلبان عالم بوسیله ی ایجاد دو قطبی های کاذب و به تعبیر قدیمی جنگ های زرگری مردم را از گزینه های حق دور می کنند مثلا با دو قطبی های ورزشی (مثل آبی و قرمز و بارسلونا و رئال مادرید) و یا هنری  (مثل  دو دسته کردن مردم میان دو بازیگر مطرح) مردم را از مهمترین مسئله ی زندگیشان یعنی سیاست و حاکمیت دور می کنند و اقلیتی که فهم سیاسی یافته اند نیز با دوقطبی های دروغینی مثل دموکرات و جمهوری خواه و حزب کارگر و محافظه کار و امثال آن از فهم حاکمان حق و توجه به آنان دور می شوند. امام خامنه ای به آقایی فرمودند که وارد فضای انتخابات نشو زیرا که دشمن مترصد این فرصت است تا پازل این دو قطبی را تکمیل کند و بار دیگر مردم را 4 سال دیگر از گزینه ی اصلی و حقیقی یعنی یک اصلح حقیقی دور کند و کشور باز هم از رشد و پیشرفت پرسرعت محروم شود. اما متاسفانه این آقای خودرای که در چهارسال دوم ریاست جمهوری و بعضا در چهار سال اول با خود رایی و اجتهاد به رای خون به دل حضرت آقا می کرد این بار نیز اجتهاد خود را در مقابل نظر ولی خود و نایب امام زمانش فریاد کشید و دیگر نقاب ولایت مداری را از چهره انداخت. نامزد دنیاطلبان غرب ذلیل نیز که با چهره ی مزورانه اش سالهاست سعی می کند به زور خود را پایبند به ولی فقیه نشان دهد  در خفا برجام های هفت گانه را با غرب قرارداد کرده است و حتی تا تغییر قانون اساسی نیز پیش رفته است. او پایبندی ای قابل قبولی به ولایت ، قرآن و اسلام ندارد و شاهدش این است که در حالی که صریح قرآن از نشستن با تمسخرکنندگان قرآن و آیات الهی نهی می کند او ابایی از عکس یادگاری انداختن با فرا کم حجابان توهین کننده به قانون کشور و اسلام ندارد و عکس گفته های امام خامنه ای در قول و فعل عمل می کند.
این دو قطب که شکر خدا یکی از آنها خطرش تا حدودی رفع شد آدم را یاد دو قطبی انحرافی زمان آغاز خلافت یعنی مهاجر و انصار و یا دوقطبی کاذب زمان حکومت حضرت علی علیه السلام می انداخت. اجتهاد به رای های خوارج و جاهلیت مقدس آنها از طرفی و زیرکی و اسلام ستیزی نهان  و منافق گونه ی معاویه از طرف دیگر به همراه بی بصیرتی مردم بزرگترین تهدید حکومت حق در زمان حضرت امیر بود .... دشمن همچنان به دنبال دوقطبی سازی است و اگر مردم در  دو قطبی های دروغین گرفتار نشوند و حنای این تاکتیک رنگ ببازد و عامه ی مردم زیر علم این قطبها جمع نشوند دیگر قدرتی برای این منحرفان در جدال با اسلام حقیقی باقی نمی ماند. مواظب فتنه دوقطبی دروغین این روزها باشیم.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی