سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

۴ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۸ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم
روز معلمه کمترین تشکر اینه که یادی کنیم و سلام و صلواتی بفرستیم به روح و روان معلمان عزیزم مرحوم خانم عزیزپور معلم کلاس اول، مرحوم خانم رنجبر معلم کلاس دوم، سرکار خانم خیراللهی معلم کلاس سوم، مرحوم استاد جمشیدی معلم کلاس چهارم، مرحوم استاد قربانی معلم کلاس پنجم و بویژه استاد علیرضا مختاری معلم قرآن دوره ی ابتدائیم و همچنین اساتید دوره ی راهنمایی آقایان هاشمی و مجیدی معلم های زبان فارسی و ادبیات، آقای یغمایی معلم فیزیک، آقای آهنگران معلم زبان انگلیسی، آقای چمنگرد معلم زبان عربی، آقای رضوانی معلم هندسه، آقای شادابفر معلم ریاضیات، آقای تدین معلم فیزیک، آقای نظری معلم تاریخ، و همچنین اساتید دوره ی دانشگاه آقایان سلطانی گرد، هجرانفر، حدادپور، ملائک، بنازاده، دهقانی فیروز آبادی و همچنین اساتید حوزوی آقایان حجج اسلام سلطانی، اکبری، موحدنژاد، گرمارودی،علائی نژاد، همتیان، شاهمیری، آقانصیری، حامدی، الهی، گودرزی خداوند ان شاء الله همه ی مسافران دیار باقی ازشون رو مورد رحمت و مغفرت خودش قرار بده و زنده ها رو تن سالم و دل شاد عطا بفرماید. ان شاء الله اساتیدی هم که به هر دلیل اسمشون از قلم  افتاده موفق و مویّد باشند.
ای نور خدا در نظر از روی تو ما را/ بگذار که در روی تو ببینیم خدا را
آن روز که تعلیم تو می‌کرد معلم/ بر لوح تو ننوشت مگر حرف وفا را
 ای معلم عزیز، ای تاریخ سازی که اسمت در تاریخ نیامده و  نمی آید ولی اثرت در تاریخ حرف اول را می زند روزت مبارک

چند جمله هم در وصف معلم است که ان شاء الله در وبلاگ ملاحظه بفرمایید

 یَجْتَبیکَ رَبُّکَ وَ یُعَلِّمُک‏ (یوسف 6 )
معلم یعنی گلچین کننده از شاگردان برای حمل امانت الهی

وَ اتَّقُوا اللَّهَ وَ یُعَلِّمُکُمُ اللَّهُ (بقره 282)
معلم یعنی سپارنده ی امانت الهی به اهل تقوا

 کُونُوا رَبَّانِیِّینَ بِما کُنْتُمْ تُعَلِّمُونَ الْکِتاب‏ (آل عمران 79)
معلّمی یعنی وسیله ای ربانی شدن

وَ عَلَّمَ آدَمَ الْأَسْماءَ کُلَّها ( البقرة  31 )
معلم یعنی تعقیب کننده ی مسیر خداوند (اولین معلم) در تعلیم بشر

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۱:۱۰
محسن بهرامی
هر لایک و فالوویی که در محیط شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام صورت می گیرد از دو حال خارج نیست یا لله است و یا للشیطان و این برای هر دو طرف است یعنی هم لایک شونده باید دقت داشته باشد که لایکهای شیطانی دامن گیر او نشود و هم لایک کننده باید دقت کند که برای شیطان چیزی را لایک نکند و در دام شیطان نیفتد. لذا مراقب باشیم لایکهایی که به دست می آوریم الهی باشد و فالور هایمان الهی باشند و تعداد لایک و فالور برایمان مهم نباشد بلکه الهی بودن آنها برایمان مهم باشد ضمن این که ارزش و اعتبار لایک ها هم با هم یکسان نیست مهم این است که خداوند مطلبمان را لایک کند و امام عصر ارواحنا فداه فالور مطالب ما باشد و برای صفحه ی ما اعتبار قائل باشد..
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ ارديبهشت ۹۸ ، ۰۰:۵۷
محسن بهرامی


بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج

زمین بازی خدا پیچیده تر از اونیه که ما فکر می کنیم اینطوری نیست که اگر نخواستی برای خدا بازی کنی رها بشی تا تو زمین هرز بگردی، خدا یه شیطون برات ردیف می کنه که مدیریتت کنه بازی رو به هم نزنی. اگر نخواستی جزو کلاه سفیدهای عالم باشی مجبوری سیاه بازی کنی...  أَ لَمْ تَرَ أَنَّا أَرْسَلْنَا الشَّیاطینَ عَلَى الْکافِرینَ تَؤُزُّهُمْ أَزًّا (مریم  83)

#سیاه_بازی_نکنیم

#کلاه_سفید_باشیم

#قرآن_کتابی_برای_فهمیدن

#قرآن_قانون_آفرینش
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ ارديبهشت ۹۸ ، ۰۰:۴۹
محسن بهرامی


بسم الله الرحمن الرحیم

همان گونه که جسم های ما به یگانهای امنیتی نیاز دارد روح و ذهن ما هم نیازمند یگان های امنیتی است. همان گونه که خانه های ما نیازمند امنیت و حفاظت است روان ما نیز امنیت و حفاظت می خواهد. همان گونه که کسی حق ندارد در و دیوار شهر را با صحنه ها و نوشته های کثیف و مشوش زشت کند کسی هم حق ندارد فضای عمومی جامعه را به پدیده های زشت و زننده ی اخلاقی آلوده کند. روح و روان مردم آرامش و امنیت می خواهد همان گونه که جسم آنها و فضای زندگی آنها نیازمند امنیت و سلامت و زیبایی است. چطور برای جمع آوری دزدان امنیت شکن و زباله های سلامت ستیز و زشت کننده نیروهای حکومتی لازم است ولی برای اخلاق ستیزان و آرامش شکنان روحی و روانی مردم یگان امنیت اخلاقی لازم نیست؟

لطفا ادامه متن را در وبلاگ مطالعه بفرمایید که کار به رفتن بقیه متن توی دیدگاه ها نکشه ...

این همه حجم تخریب و تمسخر دشمن علیه یگان های امنیت اخلاقی با فیلم سینمایی و پیامک و کلیپ و عکس و پوستر نشان می دهد حضرت آقا دست روی نقطه ی خوبی گذاشته اند و تک و تنها گلوگاه مهمی را یک تنه حفظ نموده اند. سالها بود که هیچ کس حاضر نبود از این نیروهای مظلوم امنیت اخلاقی دفاع کند و تا جایی که حقیر پیگیر بوده ام تا کنون هیچ کلیپ هنری یا فیلم یا حتی پوستری هم برای دفاع و تقویت این نیروها ساخته نشده است اما به تعبیر اخیر حضرت آقا هر چیزی که دشمن را عصبانی می کند باید آن را پیگیری کرد. ایشالا باید بسم الله کار هنری نیروهای انقلابی برای تقویت یگان ها امنیت اخلاقی شروع بشه و همه باید بدانیم که ضمانت اجرایی نهی از منکر در جامعه همین نیروهای عزیز هستند. اخیرا در قم دشمن عروسکهایش را با یک جوان قلچماق همراه می کند و در اطراف حرم می گرداند که کسی جرئت نهی از منکر نداشته باشد و مقابله با این زوجهای آموزش دیده و کار کشته کار هر کسی نیست هر چند تذکر زبانی لازم است. مثلا خوبه به این خانم و آقا گفته بشه: خانم بزرگوار. حجاب هم قانونه هم شرعه هم حکمته هم امنیته. فضای جامعه رو به هم نزنید و آرامش روانی مردم رو تخریب نکنید. رفتار خلاف قانون جریمه داره و جرمه.

 آقای برادر شما چرا با همچین خانم قانون شکنی همراه شدید. چرا فکر روح و روان مردم نیستید؟ شما به این خانم یه چیزی بگو گوش نمیکنه نیارش تو جامعه فضای جامعه خراب بشه. فردا یه جوون مجرد توی این شرایط اقتصادی دید دلش خواست نتونست خودش رو کنترل کنه سر این خانم یا یه از همه جا بیخبر دیگه ای یه بلایی آورد شما پاسخگو هستی؟ شما مسئولی؟ کسی که ملت رو میبره لب ی پرتگاه تو افتادن و مردنشون شریکه. یه فکری بکن عزیز من...

البته برای آرامش روحی مردم لازمه روی بنرهای شهری و نماهای فروشگاه ها هم نظارت بشه تا این طور ویترین ها پر از مانکنهای جنسی و تصاویر چریدن های حیوانی یه عده پرخور و دیگر رفتارهای حیوانی و نجس العین هایی مثل سگ و خوک و دستشویی فرنگی و امثالهم نشه...

#یگان_امنیت_اخلاقی

#سلامت_روانی_جامعه

#آرامش_ذهنی_مردم
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ ارديبهشت ۹۸ ، ۰۰:۴۷
محسن بهرامی