سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

۹ مطلب در خرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است

سلام علیکم

متاسفانه با آنکه در زمینه ی بازی های رایانه ای در کشور تلاش و سرمایه گذاری زیادی صورت گرفته است به دلیل عدم باور بازی سازان به فرهنگ و اعتقادات ناب اسلامی و بعضا راحت طلبی فکری و عدم تلاش برای خلاقیت و نوآوری بیشتر بازی های تولید شده در حد ترجمه ی بازی های غربی و احیانا خلق چند شخصیت جدید با نام و ظاهر ایرانی تر در قالب همان فرهنگ غربی حاکم بر بازیهاست.

بازی معدن خوبی ها که چندی پیش توسط برادر خراسانی زاده تولید شد نشان از باور عمیق این برادر عزیز به مفاهیم اسلامی داشت. ان شائ الله بازی سازی کشور به سمت بازی سازی معتقدانه  و مومنانه اسلامی پیش برود.

این بازی با آنکه صرفا ترجمه ای از یک بازی خارجی و بسیار ساده است اما به خوبی از فهم عمیق تولید کننده ی آن و ارزش سازی ذهنی اسلامی مناسب برای بازی کننده حکایت دارد.

دانلود بازی اسلامی معدن خوبی ها

دانلود بازی معدن خوبیها

دانلود بازی اسلامی معدن خوبی ها

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ خرداد ۹۲ ، ۰۸:۱۹
محسن بهرامی

از آنجا که سال گذشته حضرت آقا فرمان تولید نسل را به همه ی جوانان ولایی ایران اسلامی اعلام فرمودند پوستر زیر را تقدیم می کنیم به همه ی شما تازه پدر و مادرهای عزیز….

ایشالا خدا به همه فرزند صالح عنایت فرماید.

با ذکر صلوات و دعا برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (الف- ارواحنا و انفسنا و اموالنا له الفداء) و پایداری امام خامنه ای و امت ولایی ایران در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی دانلود فرمایید.

برای سایز بزرگ با ذکر یا زهرا روی تصاویر کلیک نمایید.

پوستر فرمان امام خامنه ای به جوانان برای افزایش نسل

پوستر فرمان امام خامنه ای به جوانان برای افزایش نسل

 پوستر بیانات امام خامنه ای درباره کنترل جمعیت و تحدید نسل

تداوم سیاست کنترل جمعیت و شعار معروف نهادینه شده در سال های دولت کارگزاران که “دو بچه کافی است” چندی است که با شروع انتقادات صریح رهبر معظم انقلاب مورد انتقاد عده ای از مسئولین و کارشناسان نظام اسلامی واقع شده است.

هرچند که هشدارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش تر نیز از سوی برخی از مراجع تقلید و همچنین ریاست محترم جمهور، با بی توجهی و حتی انتقاد بسیاری از رسانه های و برخی از مسئولین روبرو شد اما بیان انتقادات بی پرده ی رهبر معظم انقلاب و دغدغه ایشان نسبت به روند کاهش جمعیتی ایران اسلامی در سه سخنرانی اخیر معظم له، نشان از این دارد که بی توجهی به این مهم می تواند مشکلات بزرگ امنیتی، اقتصادی و فرهنگی برای نظام اسلامی را به بار آورد. نکات کلیدی و مهم رهبر معظم انقلاب در این باره در ادامه می آید:

پوستر زیر تقدیم به همه شما بزرگواران…

با ذکر صلوات و دعا برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان و پایداری و سلامتی امام خامنه ای دانلود کنید.

پوستر فرمان امام خامنه ای به جوانان برای افزایش جمعیت و فرزندآوری

پوستر فرمان امام خامنه ای به جوانان برای افزایش نسل

 

ما باید به رقم جمعیتی صد و پنجاه میلیون و دویست میلیون برسیم
من این را همین جا عرض بکنم؛ جمعیت جوان و بانشاط و تحصیلکرده و باسواد کشور، امروز یکى از عاملهاى مهم پیشرفت کشور است. در همین آمارهائى که داده میشود، نقش جوانهاى تحصیلکرده و آگاه و پرنشاط و پرنیرو را مى بینید. ما باید در سیاست تحدید نسل تجدیدنظر کنیم. سیاست تحدید نسل در یک برهه اى از زمان درست بود؛ یک اهدافى هم برایش معین کردند. آنطورى که افراد متخصص و عالم و کارشناسان علمىِ این قسمت تحقیق و بررسى کردند و گزارش دادند، ما در سال ۷۱ به همان مقاصدى که از تحدید نسل وجود داشت، رسیدیم. از سال ۷۱ به این طرف، باید سیاست را تغییر میدادیم؛ خطا کردیم، تغییر ندادیم.
امروز باید این خطا را جبران کنیم. کشور باید نگذارد که غلبه ى نسل جوان و نماى زیباى جوانى در کشور از بین برود؛ و از بین خواهد رفت اگر به همین ترتیب پیش برویم؛ آنطورى که کارشناسها بررسى علمى و دقیق کردند. اینها خطابیات نیست؛ اینها کارهاى علمى و دقیقِ کارشناسى شده است. اگر چنانچه با همین وضع پیش برویم، تا چند سال دیگر نسل جوان ما کم خواهد شد – که امروز قاعده ى جمعیتى ما جوان است – و بتدریج دچار پیرى خواهیم شد؛ بعد از گذشت چند سال، جمعیت کشور هم کاهش پیدا خواهد کرد؛ چون پیرى جمعیت با کاهش زاد و ولد همراه است. یک زمانى را مشخص کردند و به من نشان دادند، که در آن زمان، ما از جمعیت فعلى مان کمتر جمعیت خواهیم داشت. اینها چیزهاى خطرناکى است؛ اینها را بایستى مسئولین کشور بجد نگاه کنند و دنبال کنند. در این سیاست تحدید نسل حتماً بایستى تجدیدنظر شود و کار درستى باید انجام بگیرد. این مسئله ى افزایش نسل و اینها جزو مباحث مهمى است که واقعاً همه ى مسئولین کشور – نه فقط مسئولین ادارى – روحانیون، کسانى که منبرهاى تبلیغى دارند، باید در جامعه درباره ى آن فرهنگ سازى کنند؛ از این حالتى که امروز وجود دارد – یک بچه، دو بچه – باید کشور را خارج کنند. رقم صد و پنجاه میلیون و دویست میلیون را اول امام گفتند – و درست هم هست – ما باید به آن رقمها برسیم.
بیانات در دیدار کارگزاران نظام ۱۳۹۱/۰۵/۰۳

هر اقدامی براى توقف رشد جمعیت، بعد از صد و پنجاه میلیون انجام گیرد
تجربه ى متراکم در قانونگذارى، در اجرا؛ این هم جزو نقاط درخشان کشور است. جمعیت کشور، هفتاد و پنج میلیون. البته بنده همین جا عرض بکنم؛ من معتقدم که کشور ما با امکاناتى که داریم، میتواند صد و پنجاه میلیون نفر جمعیت داشته باشد. من معتقد به کثرت جمعیتم. هر اقدام و تدبیرى که میخواهد براى متوقف کردن رشد جمعیت انجام بگیرد، بعد از صد و پنجاه میلیون انجام بگیرد!
بیانات در دیدار مسئولان نظام جمهورى اسلامى ایران ۱۳۹۰/۰۵/۱۶

تحدید نسل از اواسط دهه ۷۰ باید متوقف میشد
یکى از مهمترین موجودى هاى باارزش ما، همین نسل جوانِ تحصیلکرده است. نسل جوان تحصیلکرده، هم شجاعت دارد، هم امید دارد، هم نشاط و تحرک دارد. من همین جا در داخل پرانتز عرض بکنم؛ یکى از خطاهائى که خود ما کردیم – بنده خودم هم در این خطا سهیمم – این مسئله ى تحدید نسل از اواسط دهه ى ۷۰ به این طرف باید متوقف میشد. البته اوّلى که سیاست تحدید نسل اتخاذ شد، خوب بود، لازم بود، لیکن از اواسط دهه ى ۷۰ باید متوقف میشد. این را متوقف نکردیم؛ این اشتباه بود. عرض کردم؛ مسئولین کشور در این اشتباه سهیمند، خود بنده ى حقیر هم در این اشتباه سهیمم. این را خداى متعال و تاریخ باید بر ما ببخشد. نسل جوان را باید حفظ کرد. با این روند کنونى اگر ما پیش برویم – من چندى پیش هم در ماه رمضان در سخنرانى گفتم – کشور پیر خواهد شد. خانواده ها، جوانها باید تولید مثل را زیاد کنند؛ نسل را افزایش دهند. این محدود کردن فرزندان در خانه ها، به این شکلى که امروز هست، خطاست. این نسل جوانى که امروز ما داریم، اگر در ده سال آینده، بیست سال آینده و در دوره ها و مرحله هاى آینده ى این کشور بتوانیم آن را حفظ کنیم، همه ى مشکلات کشور را اینها حل میکنند؛ با آن آمادگى، با آن نشاط، با آن شوقى که در نسل جوان هست، و با استعدادى که در ایرانى وجود دارد. پس ما مشکل اساسى براى پیشرفت نداریم.
بیانات در اجتماع بزرگ مردم بجنورد ۱۳۹۱/۰۷/۱۹

جامعه ى ما در آینده ى نه چندان دورى، جامعه ى پیر خواهد شد
حد زاد و ولد در جامعه ى ما چیست؟ من اشاره کردم؛ یک تصمیمِ زمان دار و نیاز به زمان و مقطعى را انتخاب کردیم، گرفتیم، بعد زمانش یادمان رفت! مثلاً فرض کنید به شما بگویند آقا این شیر آب را یک ساعت باز کنید. بعد شما شیر را باز کنى و بروى! ماها رفتیم، غافل شدیم؛ ده سال، پانزده سال. بعد حالا به ما گزارش میدهند که آقا جامعه ى ما در آینده ى نه چندان دورى، جامعه ى پیر خواهد شد؛ این چهره ى جوانى که امروز جامعه ى ایرانى دارد، از او گرفته خواهد شد. حد زاد و ولد چقدر است؟
بیانات در دیدار جوانان استان خراسان شمالى  ۱۳۹۱/۰۷/۲۳

در پایان یادآور می شود که رهبر معظم انقلاب اسلامی با ۴ فرزند پسر و ۲ فرزند دختر دارای شش فرزند می باشند. پدر بزرگوار ایشان آیت الله سید جواد خامنه ای(ره) نیز دارای هشت فرزند بوده اند.

منبع: پایگاه هم اندیشی یاران انقلاب اسلامی


پوستر اینفوگرافی اتفاق نظر جالب امام خمینی و امام خامنه ای درباره ظرفیت جمعیتی ایران

امام خامنه ای : هر اقدام و تدبیری که می خواهد برای متوقف کردن رشد جمعیت انجام بگیرد، بعد از صد و پنجاه میلیون انجام بگیرد.

اینفوگذافی زیر کار زیبایی است درباره نظر امام خمینی عشیم الشان و امام خامنه ای حفظه الله درباره ی ظرفیت جمعیتی ایران اسلامی، ان شاء الله ملت فهیم ایران با عنایت به مشکلات جمعیتی به وجود آمده و پیر شدن جمعیت ایران اسلامی عزیزمان در تولید نسل جدیدی از سربازان امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا همت فرمایند…

این اینفوگرافی کار زیبایی است از خواهر فهیمه اسفندیاری

با ذکر صلوات و دعا برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای و ملت مسلمان ایران در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی دانلود فرمایید.

پوستر ظرفیت جمعیت ایران : امام خامنه ای من معتقد به کثرت جمعیتم ، تنظیم جمعیت باشد برای بعد از صد و پنجاه میلیون

پوستر ظرفیت جمعیت ایران : امام خامنه ای من معتقد به کثرت جمعیتم ، تنظیم جمعیت باشد برای بعد از صد و پنجاه میلیون

 امام خامنه ای تنظیم جمعیت اسلام  تنظیم خانواده  دانلود  پوستر  کنترل جمعیت
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ خرداد ۹۲ ، ۲۱:۵۹
محسن بهرامی

امروز توفیقی حاصل شد یک گشتی داشتیم در فضای سایتهای مدارس کشور، شکر خدا بیشتر مدارس برای ارتباط با اولیا و دانش آموزان و اهداف تبلیغی و کیفیت بخشی به آموزش وارد عرصه ی فضای مجازی شده اند، هر چند هنوز بیشتر سایتهای با استاندارهای یک سایت کاربردی و مناسب فاصله دارند اما این شروع را باید به فال نیک گرفت، بیشتر مدارس نمونه سوالات امتحانی و بعضا جزوات درسی و آزمون های جامع تستی خود را در سایت برای دانلود گذاشته اند و برخی هم سیستم اعلام نمره و گزارش دهی به والدین و نظرسنجی را هم به این قضیه اضافه کرده اند….

همیشه رفقای المپیادی یه جور دیگه ای از مدرسه انرژی اتمی صحبت می کردند ظاهرا برترین مدرسه تهران بود و با علامه حلی سر و گردن می زد.

بگذریم اخیرا موسس و بنیانگذار مدرسه انرژی اتمی تهران که به جرئت یکی از برترین مدرسه های کشور بود و بنیانگذار مجموعه مدارس سلام برادر احمد حجاریان از میان ما پرکشید

آنگونه که از مقالاتش بر می آید (اینجا) انسانی معتقد به اسلام و آشنا با احادیث و قرآن کریم بوده است و با توجه به شایستگی هایی که در مدارس جنوب شهر از خود نشان داده است تاسیس مدرسه از طرف سازمان انرژی اتمی به او سپرده شده است (زندگینامه ایشان اینجا)..

متن زیر بخشی از یکی از یادداشت های ایشان است :

در ملاقاتی که در سال ۷۷ در بیمارستان سینا با آقای پرفسور سمیعی (بزرگترین متخصص جراح مغز و اعصاب ) داشتم بحثی در خصوص تفاوتهای شخصیت آدم ها پیش آمد . ایشان می گفتند اگر از من اولویتهای جامعه را بپرسند خواهم گفت”آموزش و پرورش”و از بین سنین مختلف ۴ تا ۷ سالگی را در اولویت توجه قرار می دهم چرا که در این سنین همراه با رشد شبکه عصبی مغز, گره های عصبی که منشاء خصلت های اخلاقی و تمایزات رفتاری انسانها می شود شکل می گیرد کودک تجارب محیطی و تربیت والدین را در این گره ها می اندوزد و تا آخر عمر با آنها به انعکاسهای محیطی پاسخ می دهد . محبت و نرم خویی و یا خشونت , صبر یا بی تابی و پرخاشگری , صداقت و یا دروغ و دیگر خصلت های اساسی در این دوران رشد می گیرد . اگر ده سال مسئولین و خانواده ها به این دوره حساس تکوین شخصیت کودکان توجه نمایند , ما در آینده نسلی کاملا متفاوت خواهیم داشت .
جالب است که می بینیم این دوران دقیقا مورد غفلت خانواده قرار می گیرد. کودک بجای تربیت حساب شده موجود در متن خانواده , حداکثر به مراکز پیش دبستانی سپرده می شود تا بجای تربیت مناسب  , با مشتی مطالب سرگرم کننده و محیطی پراکنده از حیث تربیت عاطفی , آموزش گیرد . این مانند آنست که کودک شیخوار را از شیر پر عاطفه و مغذی مادر محروم نمایند و با شیشه شیر خشک تغذیه کنند .
محیط مدارس ابتدایی , راهنمایی و متوسطه با مقاومت محصلین در تاثیر پذیری مواجهند, زیرا فرم اصلی رفتار و خصلتها مانند پیچ و خم تنه درخت قبلا در روح کودک تثبیت شده است و لذا اثر گذاری تلاشهای تربیتی در مدارس به حداقل می رسد ولی البته این واقعیت نافی مسئولیت مدارس در تلاش برای اصلاح دانش آموزان نیست .
نقش مادر بزرگها و پدربزرگها در تربیت کودکان بر کسی پنهان نیست قصه های پر محبت آنان زمزمه های عاطفی تربیت کودکان است که از حقوق طبیعی آنان محسوب می گردد . حقی طبیعی برای بزرگترها و حقی طبیعی و ضروری برای کودکان . خدا رحمت کند مادربزرگ پدرم را که هم قنداقه مرا بر پای خود می جنباند و هم در کودکی پای سماور چای می نشست و تلقین ذکرهای نماز را بر من می خواند تا بارقه های حس پر سنش را در وجودم به ثمر نشاند و این تجربه ایست که نسل های گذشته بیشتر از آن سهم گرفته اند .

اما آدرس سایتهای برگزیده ی مدارس کشور :

۱) دبیرستان انرژی اتمی

۲) مجموعه مدارس سلام

۳) مجموعه مدارس مفید

۴)دبیرستان غیردولتی کمال

۵) موسسه آموزشی تربیتی علامه مشهد

۶)دبیرستان غیر دولتی پسرانه امام رضا علیه السلام شیراز

۷) دبیرستان دخترانه رضویه

۸) موسسه خیریه فرهنگی آموزشی امام حسین علیه السلام یزد

۹) موسسه فرهنگی ادب و دانش (مدارس علامه طباطبایی رحمه الله)

۱۰)مدرسه شهید سلطانی کرج

۱۱) دبیرستان آیت الله طالقانی همدان

۱۲) دبیرستان آیت اله قدوسی قم

۱۳) دبیرستان شهید بهشتی سنندج

۱۴) دبیرستان سبحان

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ خرداد ۹۲ ، ۲۱:۵۰
محسن بهرامی

با خبر شدیم (از اینجا) که دو تن از خواهران عزیز قرآنی هم استانی در مسابقات بین المللی قرآن کریم امسال رتبه های اول رشته قرائت قرآن کریم و پنجم ترتیل خوانی قرآن کریم را به یاری خدای متعال کسب نموده اند. ضمن عرض تبریک صمیمانه به این دو خواهر عزیز قرآنی امیدواریم ان شاء الله رسانه های استان بیشتر برای تجلیل و معرفی چهره های قرآنی کشور تلاش نمایند.

نفر پنجم ترتیل :  خواهر مریم ولی‌زاده از استان لرستان

نفر اول قرائت : خواهر مهتاب عیدی از استان لرستان

با ذکر صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای و امت رشید ایران در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی حدیث زیر تقدیم شما رزمندگان سایبری می گردد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۹۲ ، ۲۲:۳۱
محسن بهرامی

منبع حیات طیبه قزوین :چند ماهی است که جای خالی ستاره ای درخشان در عالم علم وعمل به وضوح احساس می شود؛ عالمی که به فرموده رهبر معظم انقلاب: عمری سرشار از معنویت و تهذیب را سپری کرد و گام­های پیوسته در سلوک الی الله برداشت. کسی که مقام معظم رهبری فرمود: در طوفان های حوادث پیش رو باید به او وصل شوید.  فقیهی که  دیانت را عین سیاست می دانست و تقوا را در تمام عرصه ها کلید صلاح و موفقیت. اینک درآستانه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر آنیم تا یادی از او کنیم و ازاین عزیز خدا و یار رهبری برای پیشرفت و عزت و خلق حماسه ای سیاسی استمداد طلبیم.

از آنجا که در سال­های حیات حضرت آیت الله خوشوقت دو موسسه به نام های صاحب الامرعلیه السلام (تخصصی فقه و اصول) و اطلس تاریخ شیعه (تحقیقات تاریخ و جغرافیای تاریخی) در شهر مقدس قم تحت اشراف و نظارت  ایشان تاسیس شد که برنامه های علمی و آموزشی این موسسات تحت نظارت معظم له بود، به محضر حجه الاسلام و المسلمین بنایی مسوول موسسه اطلس تاریخ شیعه رسیدیم تا با توجه به آشنایی که با مبانی فکری و عملی ایشان دارند و مراوداتی که سال ها با این عالم بزرگوار داشته اند مطالبی را از محضرشان جویا شویم؟

با سلام خدمت جنابعالی و ضمن تشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید، لطفا به عنوان اولین سوال، در مورد شخصیت علمی و عملی حضرت آیت الله خوشوقت نکاتی را برای مخاطبان بفرمایید؟

بنده هم عرض سلام دارم خدمت جنابعالی؛حضرت آیت الله خوشوقت (رحمت الله علیه) حقیقتا شخصیتی بودند که  در زمینه های مختلفی از علوم اسلامی به خصوص  تسلط به  فقه و مبانی فقهی، جزو عالمان برجسته شیعی محسوب می شدند. ایشان از شاگردان امام راحل (رحمت الله علیه) بودند که هفت سال مستمر و جدی در درس خارج  فقه و اصول ایشان حاضر شدند و با نبوغ و هوش سرشاری که داشتند پس از پایان این دوره به درجه اجتهاد رسیدند. از آنجا که ایشان احاطه  زیادی به مبانی اسلام به خصوص آیات و روایات داشتند و با فضای نزول آیات و صدور روایات به خوبی آشنا بودند، همچنین مطالعات تاریخی وسیع، در کنار استفاده هایی که از محضر علمی و عملی علامه طباطبایی (رحمت الله علیه) در فلسفه و عرفان عملی داشتند، از ایشان شخصیت ویژه و کم نظیری ساخته بود. آیت الله خوشوقت جزو کسانی بود که در کنار درس و بحث علمی، عمل صالح را سرلوحه کار خود قرار داده بود تا جایی که از خواص و برگزیده درس عرفان عملی علامه طباطبایی (رحمت الله علیه) قرار گرفت و به مقامات و درجات بالایی از ایمان دست یافت.

ایشان در مسائل سیاسی دخالت می کردند و به طور کلی آیا سیاست را با اخلاق اسلامی مرتبط می دانستند؟

همانطور که عرض کردم ایشان از شاگردان امام (رحمت الله علیه) بودند و با توجه به اینکه در مکتب امام (رحمت الله علیه) درس خوانده بودند و واقعا به مبانی نظری امام (رحمت الله علیه) و شخصیت ایشان اعتقاد و ارادت داشتند، دید­گاه­های ایشان نیز همانند امام (رحمت الله علیه) بود و همچون استاد بزرگوارشان سیاست را آمیخته با دیانت و بلکه همراهی با انقلاب را عین تقوا می دانستند؛ به همین خاطر از ابتدای حرکت امام (رحمت الله علیه) و به خصوص پس از پیروزی انقلاب همراه امام و انقلاب بودند و امام (رحمت الله علیه) نیز در اولین سال های پس از پیروزی انقلاب، ایشان را به عنوان نماینده خود در شورای عالی انقلاب فرهنگی انتخاب کردند. بعد از امام نیز مقام معظم رهبری را از هر جهت پشتیبانی و تایید می کردند و معتقد بودند که حرکت مقام معظم رهبری، به تمام معنا حرکتی مبتنی بر تقوا و بندگی است و هر کسی را که در قول و عمل با مسیر ولایت فقیه و شخص مقام معظم رهبری انحرافی پیدا می کرد از مسیر اعتدال و انقلاب خارج می دانستند و ارتباط خود را با این طور اشخاص به طور کلی قطع می کردند و به دیگران هم همین توصیه را داشتند.ایشان با توجه به نگاه و درک عمیق و زلال از مسائل اسلام و انقلاب و ایمانی قوی و روحی پاک، در انتخاب افراد برای مسوولیت های نظام بسیار تیزبین، نکته سنج و ویژه بودند و تشخیص فوق العاده ای در شناخت افراد و کارآمدی آنها برای نظام اسلامی داشتند؛ لذا شاگردان و ارادتمندان را نیز در تشخیص افراد راهنمایی می فرمودند. آیت الله خوشوقت (رحمت الله علیه)  قائل بودند که اگر احکام اسلام بخواهد در جامعه پیاده شود باید از مسوولین شروع شود و به همین خاطر مردم علاوه بر حضور در انتخابات واجب است در انتخاب اصلح و معرفی آن به دیگران نیز تلاش کنند و این را وظیفه اصلی افراد در انتخابات می دانستندو می فرمودند:رای دادن به اصلحدر انتخابات،همان چیزی است که مردم باید در پیشگاه خدا پاسخگو باشند. می فرمودند مردم باید به اصلح رای بدهند، هر چند در  ظاهر فرد اصلح رای نیاورد. ایشان می فرمودند: باید کسی در راس امور اجرایی کشور قرار گیرد که پای بند عملی به اسلام و ولایت فقیه باشد.

در مورد ریاست جمهوری یازدهم نیز توصیه ای از ایشان به یاد دارید که مثلا شخصی را تایید کنند یا شایسته وظیفه خطیر ریاست جمهوری بدانند؟

بله یک بار در اواخر آذرماه سال ۹۱ صحبت از افرادی بود که احتمال حضورشان برای نامزدی در انتخابات مطرح است، ایشان از میان همه افراد به صراحت فرمودند: آقای جلیلی اگر نامزد انتخابات شوند برای این کار (ریاست جمهوری) خوب هستند. در جلسه دیگری هم که صحبت از مسائل هسته ای بود در تایید شخصیت آقای جلیلی فرمودند:آقای جلیلی به موازین اسلام معتقد است و سیاسی کار (سیاست باز) نیست. و این در شرایطی بود که در آن ایام هنوز اصل کاندیدا شدن آقای جلیلی برای خیلی ها مشخص نبود وافراد دیگری مطرح بودند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ خرداد ۹۲ ، ۲۱:۴۹
محسن بهرامی

شاخص ۱:به رییس جمهوری رای می دهیم که نه تنها در برنامه ریاست جمهوری بلکه در پایان نامه اش هم قرآن کریم محور است.

برنامه های نامزدها را که می دیدم دیدم در بعضی برنامه ها حتی بسم الله الرحمن الرحیم نیز وجود ندارد، در بعضی دیگر هم فقط به آیه ی شریفه ی بسم الله الرحمن الرحیم از قرآن کریم قناعت شده است، اعتقاد حقیر این است که زمان آن فرا رسیده است که نسخه های تقلبی پیشرفت کنار زده شود و نور قرآن کریم که نسخه حقیقی سعادت بشری است و از جانب خدای سبحان به عنوان یک هدیه ی الهی به پیامبر خاتم تقدیم شده است در عالم ظهور کند.

برخی نامزدها حتی بلد نیستند قرآن کریم را از رو بخوانند، برخی دیگر انسی با قرآن حکیم ندارند، بعضی دیگر … وای… بسی بی سعادتی و خسران مبین است وصل نشدن به حبل متین الهی….

اما شکر خدا هستند نامزدهایی که موضوع پایان نامه شان سیاست اسلامی در قرآن کریم است و برای نوشتن پایان نامه حنیفانه دست نیاز در برابر کتاب خدای متعال دراز کرده اند و ده بار قرآن کریم را واو به واو و نه برای ثواب بلکه برای پایان نامه نویسی مطالعه نموده اند. به این بزرگ اندیشان باید گفت که مرحبا اجرتان با حسین ابن علی سلام الله علیه که برای حفاظت از واو به واو قرآن حکیم علی های اکبر و  اصغرش را بر سر دست گرفت و دلیرانه در پیشگاه خدای متعال به قربان گاه فرستاد، اجرتان با امیرالمومنین و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهما که برای حفظ قرآن کریم آن صحنه ی حماسی زیبای انسانی را در کوچه ی بنی هاشم اجرا کردند و حجت را در دفاع از ولایت و حفاظت از حافظ حقیقی قرآن بر همه تمام کردند.

برای اطمینان از این گفته ها حتما برنامه نامزدها را از سایت هایشان دانلود کنید و ببینید تفاوت ره از کجاست تا به کجا…

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای و رای آوردن نامزد اصلح دعا بفرمایید و صلوات بفرستید


شاخص۲: به رییس جمهوری رای می دهیم که نه تنها به زیارت قبور مطهر اهل بیت علیهم السلام افتخار می کند بلکه تبلیغات انتخاباتی خود را نیز از آنجا آغاز می کند

در بین نامزدها متاسفانه کسانی هستند که نه تنها تبلیغات خود را از مشاهد مشرفه و قبور مطهر اهل بیت و فرزندان معصومشان آغاز نکردند بلکه حتی  همسرانشان برای ورود به مشاهد مشرفه باید پوشش خود را تغییر دهند،

در بین نامزدها متاسفانه کسانی هستند که به خادمی اهل بیت عصمت و طهارت که فخر عالم وجودند افتخار نمی کنند، بسی جهل و نادانی و خسران ….

اما شکر خدا کسانی هستند که نه تنها انتشار عکسهایشان در مشاهد مشرفه را کسر شان خود و امل بازی نمی دانند بلکه با افتخار این عکس ها را منتشر می کنند و اصولا در این مکان ها به عکس و عکس بازی عنایتی ندارند…

شکر خدا در بین نامزدهای ریاست جمهوری دوازدهم هستند نور چشمانی که نه تنها عاشقانه ترین دقایقشان زمانی است که در مشاهد مشرفه هستند و نه تنها زیباترین بوسه هایشان را نثار درب آستان اهل بیت عصمت و طهارت می کنند بلکه حتی تبلیغات انتخاباتی خود را نیز از این مشاهد مشرفه آغاز کردند و از خاک تربت این بزرگواران برای آرای پاکی که به نام آنها به صنودوق ریخته می شود اجازه می گیرند و تبرک می جویند…

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای و رای آوردن نامزد اصلح دعا بفرمایید و صلوات بفرستید

شاخص ۳: به رییس جمهوری رای می دهیم که برای نشان دادن ارادت به امام حسین سلام الله علیه بر سینه ی این جسم خاکی می زند و به آن افتخار می کند.

متاسفانه هستند در بین نامزدها که بیش از آنکه با نشان دادن ارادت خود به امام حسین علیه السلام و اهل بیت عصمت و طهارت بخواهند رای جمع کنند می خواهند با طرح مطالبات اقتصادی و نیازهای شکم مردم رای جمع کنند.

بیش از پنجاه سال در این مملکت نفس کشیده اند ولی هنوز نفهمیده اند که این ملت از شکم گذشته اند و به سینه زنی و فدا کردن جسم خاکی برای اهل بیت رسیده اند… این ها که بعد از پنجاه سال مشاهده تجربی هنوز این قدر معرفت کسب نکرده اند که این جمهور (مردم) ذائقه شان چیست آیا صلاحیت ریاست بر این جمهور را دارند؟

اما شکر خدا هستند در بین نامزدها کسانی که افتخارشان حضور در محافل سینه زنی اهل بیت علیهم السلام است و نه تنها از انتشار عکسشان در حال سینه زنی برای تبلیغات انتخاباتی جلوگیری نمی کنند بلکه افتخارشان سینه زن بودن برای نشان دادن ارادت به امام حسین علیه السلام و اثبات دل به این جسم خاکی نبستن در دفاع از اهل بیت علیهم السلام است…

با ذکر صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی و رای آوردن نامزد اصلح در ادامه تصاویر این رفتار عاشقانه این برادر بسیجی را ببینید.

شاخص ۴: به رییس جمهوری رای می دهیم که مساجد را محور امور سیاسی، فرهنگی و علمی می داند و به جای ورزشگاه و آمفی تئاتر در مسجد و حسینیه با امت حزب الله ایران دیدار می کند.

پیامبر خدا در مسجد روی زمین می نشست و درب مسجدش هیچگاه به روی کسی بسته نبود، او می دانست که ظرفیت نفوس ملت از حیث ساخت معنوی چنان نیست که بر صندلی بنشینند و هوایشان طغیان نکند، اما شیطان کلیساها را پر از صندلی کرد تا نفوس مسیحیان را نواخته باشد و تکریم کرده باشد و فردا روزی از این صندلی نشینی در برابر آیه ی تقوموا لله استفاده کند چه این که از صندلی برخاستن با آنکه راحتتر از خیزش از زمین می نماید اما صندلی های گرم و نرم این دوره بسی چسبناک تر از زمین خداست…

بگذریم حاشیه نروم مهم تر از این اثرات تربیتی آن است که وقتی خانه ی خدا محور شد و میقاتگاه، آنگاه حرف خدا نیز محور می شود و کتابش حبل متین و سند راهبردی اجماعی….

متاسفانه در میان کاندیداها هستند کسانی که با اکراه وارد خانه های آباد خدا می شوند و می پندارند آبادی خانه ها به دکور و مبل و صندلی و ظواهر پوچ فریبنده است…بسی خیال باطل

عمارت بیت الله به نفوس تربیت شده ای است که در این خانه ها قیام و قعود دارند و فقط برای خدا بر می خیزند و می نشینند….آری … إِنَّما یَعْمُرُ مَساجِدَ اللَّهِ مَنْ آمَنَ بِاللَّهِ وَ الْیَوْمِ الْآخِرِ وَ أَقامَ الصَّلاهَ وَ آتَى الزَّکاهَ وَ لَمْ یَخْشَ إِلاَّ اللَّهَ فَعَسى‏ أُولئِکَ أَنْ یَکُونُوا مِنَ الْمُهْتَدینَ

اما شکر خدا در میان نامزدها کسانی هستند که حضورشان به عمارت مساجد و مملو شدن آن از نفوس الهی کمک می کند و نه تنها لوث وجودشان در مسجد موجب ناپاکی نیست بلکه کلام طیبشان که از جانی زلال بر می خیزد صفای بخش شنوندگان می شود…

شاخص ۵ : به نامزدی رای می دهیم که دفاع از نظامی را که اهمیت حفظ آن از حفظ جان امام زمان ارواحنا له الفدا بیشتر است را به دفاع از خود و کارنامه اش ترجیح می دهد.

در مناظرات اخیر در صدا و سیما مظلومترین موجود عالم نظام اسلامی بود که اگر برادران جلیل و حداد عادل نبود حقیقتا می شد به جای مناظره نام محاکمه ی نظام را برای این مجادلات برگزید، شکر خدا دکتر جلیلی مصالح نظام و دفاع از نظام را همانند سالهای دفاع مقدس بر مصالح خود و دفاع از خود ترجیح می دهد و هنوز آماده ی فدا کاری برای نظام است… آن زمان پایش را برای نظام داد و این ایام هم وقت مناظره و بیان از کمالات خود را … احسنت مرحبا مرد…

اجرکم عند الله..

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی و انتخاب اصلح برای نظام در انتخابات امسال صلوات بفرستید..

شاخص ۶: به رییس جمهوری رای می دهیم که تنها نامزدیست که پراید دارد و با افتخار سوار پراید می شود و مانند پیامبران نه تنها دنیا را فخر نمی داند بلکه تحقیر می داند.

چند وقت پیش آیت الله جوادی آملی که دل پری از تجمل گرایی در جامعه دارند صریحا در درس تفسیر فرمودند که شرافت آدمی در ساده زیستی است و خداوند به هر کس بسط در دنیا بدهد بر مبنای نهج البلاغه او را تحقیر کرده است و او را مورد اهانت قرار داده است… فقد احقره و اهانه….

شکر خدا در جامعه اسلامی هنوز هستند مسئولینی که پراید خود را به سمند ارتقا نداده باشند چه رسد به این که با بنز و زانتیا و سانتافه برای ثبت نام در انتخابات و سفرهای تبلیغاتی خود به اینجا و آنجا سفر کنند..

ان شاء الله به کسی رای دهید که ساده زیست در عمل باشد نه در حرف…

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی و انتخاب اصلح صلوات بفرستید…

شاخص ۷: به نامزدی رای می دهیم که نفس اماره خود را چنان به بند کشیده است که به راحتی به رقیب انتخاباتی عادل خود اقتدا می کند.

بعد از مناظره های انتخاباتی اخیر در صداوسیما تنها دو نامزد بلافاصله با نماز ایستادند تا اول وقت نمازشان و تنظیم همزمان با امام عصر از دستشان نرود، این دو برادر دکتر حداد عادل و دکتر جلیلی بودند. تصویر زیر از این عزیزان در حین نماز بعد از مناظره برداشته شده است (منبع). این روزها شیطان در جامعه ی ما به شدت در پی قدرت دادن به نفوس اماره است و کمتر کسی پیدا می شود که حرف حق رقیب خود را به راحتی قبول کند چه رسد به آنکه پشت سر رقیب انتخاباتی خود که عدالت او را قبول دارد به راحتی به نماز بایستد.

شکر خدا صدا و سیما با پایان یافتن اذان مغرب مناظره را پایان داد وگرنه همه ی نامزدها در آزمون نماز اول وقت که از امتحانهایی است که در احادیث ائمه برای شناخت شیعیان مطرح شده است (امتحنوا شیعتنا لاوقات الصلوه) مردود می شدند.

شاخص ۸: به نامزدی رای بدهیم که با تفکر سرعت گیر مبنای بوروکراتیک فعلی دولت مخالف است و می خواهد مثل خدای متعال به امت اسلامی اعتماد کند.

در امت اسلامی بر خلاف حکومت های ظالمانه که از ترس هر حرکتی خون می ریزند و سرکوب می کنند نگاه به جامعه ایمانی نگاه همراه با اعتماد است. متاسفانه در سالهای گذشته یکی از تقلیدهای کور غرب محور، که دولت ها و مجلس از جامعه نزدوده اند بحث نظام مجوز مبنا به جای نظام شکایت مبنا است. در جامعه ی اسلامی چون نگاه توام با اعتماد و پیش فرض انجام عمل صالح توسط مومنین است هر تشکیلات و تلاشی برای رشد جامعه اعم از تاسیس شرکت گرفته تا تاسیس کارخانه آزاد است تا زمانی که مومنی از جامعه تشخیص دهد که این شرکت یا تشکیلات خلاف مصالح نظام اسلامیست و به امام جامعه شکایتی ببرد. ممکن است گفته شود که دولت برای مدیریت نیاز به آمار دارد اما همه می دانیم آمارگیری با مجوزدهی خیلی متفاوت است، شکر خدا سازمان آمار به خوبی از همه مسائل آمارگیری می کند. شاید بهترین مثال برای تفکر مجوز مبنا همان بحث نصب سرعت گیر در جاده ها باشد. سرعت گیر همه را جریمه می کند و نگاهش به رانندگان این است که همه از سرعت مجاز بیشتر حرکت می کنند،حتی در غرب هم که در بحث شرکت و کارخانه به ملتشان بی اعتمادی دارند و مجوز مبنا حرکت می کنند باز این قدر بی اعتمادی دیده نمی شود که همه رانندگان با سرعت گیر جریمه شوند… چند سال پیش جوان خوش فکری به وحی الهی به ذهنش رسید که چه ظلمی است که ما همه رانندگان را جریمه کنیم و همه را مجبور به توقف برای عبور از سرعت گیر کنیم بلکه بیاییم و سرعت گیر هوشمند بسازیم که ابتدا با دوربین سرعت راننده را تشخیص دهد و در صورت فراتر بودن از حد مجاز سرعت گیر جلوی ماشین از زمین خارج شود و راننده را با مانع مزاحم روبرو کند.

پروردگار متعال برای حفظ کرامت انسان به آدمی اعتماد کرده است و اختیار به او داده است اما دولتهای غربی و متاسفانه مقلدان داخلی آنها به مردم اعتماد ندارند…

بگذریم دردی است که ان شاء الله به فضل خدا درمان می شود….

غرض آن بود که دکتر جلیلی نگاهش به جامعه اسلامی نگاه به چشم یک فرصت است نه تهدید و به چشم اعتماد به جامعه و ملت مسلمان ایران نگاه می کند و این نگاه نگاه ارزشمندی است و ارزش حمایت دارد….

شاخص ۹: به نامزدی رای دهیم که مانند نادرقلی شجاع و نترس باشد نه مانند شاه سلطان حسین ترسو بزدل باشد.

اخیرا در همایش عظیم میثاق با امام راحل عظیم الشأن در ۱۴ خرداد ۹۲ امام خامنه ای مقایسه ی جالبی میان نادرقلی و شاه سلطان حسین به عنوان دو نمونه از پادشاهان ایران اسلامی انجام دادند و از صفت شجاعت برای یک شهریار و رهبر نظام تمجید کردند. متن این بخش از صحبت های ایشان چنین بود:

اگر یک روز عنصر نالایقى مثل شاه سلطان حسین موجب شد که ملت ایران در لاک خود فرو بروند، اما در روز دیگرى، مرد شجاعى مثل نادرقلى – بدون آن القاب و عناوین – وقتى در میان مردم ظاهر میشود و با شجاعت، پیشوائى مردم را به عهده میگیرد، این ملت میتواند میدان حرکت افتخارآمیز خود را از دهلى تا دریاى سیاه گسترش دهد.

پیش تر نیز ایشان به پادشاه زبون و ناتوان ایران شاه سلطان حسین اشاره فرموده بودند:

بیانات در دیدار نمایندگان مجلس۱۳۸۲/۰۳/۰۷

دشمنان فشار مى‌آورند؛ سختى هست. براى استقلال و حفظ هویّت یک ملت و شرمنده نشدن در مقابل تاریخ، تحمّل این سختیها لازم است. شما تصوّر کنید اگر شاه سلطان حسین صفوى به‌جاى این‌که دروازه‌هاى اصفهان را بر روى مهاجمان مى‌گشود – بعد از ورود مهاجمان هم خودش به دست خودش تاج شاهى را روى سرشان مى‌گذاشت – فکر مى‌کرد که اگر به فکر خودم هستم، یک جان بیشتر ندارم و این قدر هم عمر کرده‌ام، مگر دیگر چقدر عمر خواهم کرد؟ اگر به فکر مردم هستم، که در صورت تسلیم کردن شهر اصفهان، بلایى بر سر مردم خواهد آمد که از بلایى که در صورت جنگیدنِ با مهاجمان بر سرشان مى‌آید، کمتر نیست، هرگز شهر را تسلیم نمى‌کرد. تاریخ اصفهان را نگاه کنید و ببینید بعد از آن که مهاجمان وارد اصفهان، کاشان، مناطق مرکزى ایران، فارس و مناطق دیگر شدند، چه بلایى بر سر این مردم آوردند و چه کشتارى بعد از تسلیم شدن مردم کردند! مهاجمان نگفتند که چون خودتان تسلیم شدید، پاداشتان این است که همه‌تان در امن و امان زندگى کنید. امروز هم همین‌طور است. امروز هم شما ببینید

در عراق با مردم چه مى‌کنند! هرجایى که اینها سیطره پیدا کنند، کارشان همین است. اگر شاه سلطان حسین این گونه فکر کرده بود که یک جان که ارزشى ندارد، هزار جان را انسان براى حاکمیت اسلام، رضاى خدا و سربلندى مردم فدا مى‌کند و آن بلایى که قرار است در صورت تسلیم من بر سر مردم بیاید، سخت‌تر و توأم با ذلّت است، اما آن بلایى که در صورت مقاومت پیش مى‌آید، دست‌کم بدون ذلّت است، وارد میدان جنگ مى‌شد و مى‌جنگید. بنده به دلیل اراده ایستادگى در مردم، احتمال قوى‌ام این است که اصفهان به دست مهاجمان نمى‌افتاد. البته خیلى از سرداران و مسؤولان خائن و ضعیف بودند؛ اما مردم آماده. او باید به میان مردم مى‌رفت و مبارزه مى‌کرد. مسأله تاریخ و مسؤولیت مسؤولان حکومتى و دولتى، اعم از قوّه مقننّه، قضاییّه و قوّه مجریّه که همه جزو این مجموعه هستند و این بار سنگین بر دوش آنهاست، این است.

دیدار اساتید و دانشجویان در دانشگاه علم و صنعت‏ ۱۳۸۷/۰۹/۲۴

شجاعت در برابر هیبت دشمن، جزو شاخصهاست. در مقابل دشمن اگر مسئولین کشور احساس رعب و خوف بکنند، بر سر ملت بلاهاى بزرگ خواهد آمد. آن ملتهائى که ذلیل و مقهور دست دشمن شدند، عمده‌ى علت این بود که مسئولان – پیشروان قافله‌ى ملت – شجاعت لازم، اعتماد به نفس لازم را نداشتند. گاهى در بین آحاد مردم عناصر مؤمن، فعال، فداکار، آماده‌ى به جانبازى هستند، منتها مسئولین و رؤسا وقتى خودشان این آمادگى را ندارند، نیروهاى آنها هم از بین میرود و این ظرفیت هم نابود میشود. آن روزى که شهر اصفهان در دوره‌ى شاه سلطان حسین مورد غارت قرار گرفت و مردم قتل عام شدند و حکومت باعظمت صفوى نابود شد، خیلى از افراد غیور بودند که حاضر بودند مبارزه و مقاومت کنند؛ اما شاه سلطان حسین ضعیف بود. اگر جمهورى اسلامى دچار شاه سلطان حسین‌ها بشود، دچار مدیران و مسئولانى بشود که جرأت و جسارت ندارند؛ در خود احساس قدرت نمیکنند، در مردم خودشان احساس توانائى و قدرت نمیکنند، کار جمهورى اسلامى تمام خواهد بود.

جالب است بر عنوان قبر نادرقلی چنین آمده است : هو الحی الذی لا یموت

اما ظاهرا دشمنان اجازه نداده اند حتی قبری هم برای شاه سلطان حسین ملعون باقی بماند و البته مردم هم چنین بزدلهایی را از خود می رانند و در تاریخ دفن می کنند.

سنگ قبر نادرقلی ملقب به نادرشاه افشار

سنگ قبر نادرقلی ملقب به نادرشاه افشار

با ذکر صلوات و دعا برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا له الفدا و پایداری امام خامنه ای و ملت ایران برای تحقق اسلام ناب محمدی و رای آوردن نامزد اصلح حتما در انتخابات شرکت فرمایید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ خرداد ۹۲ ، ۱۱:۲۱
محسن بهرامی

حاج آقا احمد میرعمادی، سید عزیزی که این روزها به عنوان نماینده ی امام خامنه ای عزیزمان میهمان سرزمین لرستان ماست حقیقتا از نوآورترین و خلاق ترین ائمه ی جمعه ی کشور هستند، شاید اگر برخی از نوآوری های ایشان در استان که تاکنون مورد توجه شما قرار نگرفته است را بشنوید باور نکنید که این همه نوآوری و خلاقیت محصول مغز متفکر این موهبت الهی به استان ماست…. چندی پیش همین طرح شمیم خدمتی که در کنار نماز جمعه ارائه می شود را در گوگل سرچ زدم دیدم فقط در لرستان اجرا می شود…دقیق تر که شدم دیدم ظاهرا از ابتکارات ایشان است…. ایشان اعتقاد بالایی به کار ستادی و تشکیل ستاد های زکات و احیای امر به معروف ونهی از منکر و …. دارند….خداوند توفیق قدرشناسی ایشان را به همه ی ما عنایت فرماید….

هر چه اعتبار رسانه ای حاج آقا میرعمادی عزیزمان بالاتر رود به تبع آن قدرت نرم ایشان افزایش می یابد… هر چه مردم بیشتر ابراز ارادت و جان نثاری برای این هدیه الهی به لرستان نمایند ایشان با قدرت بیشتری می تواند از اسلام و انقلاب دفاع کند… البته این به معنی نقد نکردن حرف ها و افعال حاج آقا نیست اما در اسلام قدرت حاکمیت به پشتوانه اطاعت و تبعیت مردم است یا بهتر بگویم در اسلام امام جامعه با قدرت نرم بر جامعه حکومت می کند (به تعبیر امام راحل بر دلها حکومت می کند) نه با قدرت سخت و زور سرنیزه….

لذا بر همه ماست که این قدرت نرم را برای امام جامعه مان حضرت امام خامنه ای و برای نماینده های عزیز و محبوب ایشان روز به روز بیش از پیش فراهم کنیم….

در هر حال امیدواریم از کسانی نباشیم که خدای ناکرده نماینده امام جامعه مان را همانند امام جامعه پشتیبانی نکنیم…. شکی نیست فردا روزی که حضرت حجت ظهور کنند نیز ایشان امام جمعه ای برای خرم آباد و نماینده در لرستان خواهند داشت که چه بسا همین عزیز خدا حاج آقا میرعمادی بزرگوار باشند….

باید از نماینده امام خامنه ای و نظرات ایشان تا پای جان دفاع کنیم و بدانیم که جان دادن در راه دستورات امام جمعه عزیزمان همانند جان دادن در راه امام جامعه مان حضرت آیت الله خامنه ای شهادت در راه خداست….

والعاقبه للمتقین

الهم اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه والممتثلین لاوامره و الذابین عنه و المسارعین الی قضاء حوائجه…..

برای دریافت سایز بزرگ با ذکر یا علی روی تصویر کلیک فرمایید.

وستر ماموریت ویژه ی امام خامنه ای به حجت الاسلام سید احمد میرعمادی درباره احیای حوزه علمیه لرستان

پوستر ماموریت ویژه ی امام خامنه ای به حجت الاسلام سید احمد میرعمادی درباره احیای حوزه علمیه لرستان

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ خرداد ۹۲ ، ۱۴:۱۳
محسن بهرامی

اخیرا برخی از اشخاص شناخته شده و صاحب اعتبار در فضای کشور دست به قلم شده اند و نامه های تحمیل گرانه ای برای امام خامنه ای نگاشته اند. اگر هزینه ی این نامه ها را نیروهای مخلص حزب الله در فضای رسانه ای با پاسخ به موقع خنثی نکنند هزینه ی آنها به گردن امام خامنه ای می افتد. بر همه ی نیروهای حزب اللهی صاحب رسانه لازم است که در مقابل این اقدام تحمیل گرانه موضع لازم را اتخاذ نمایند تا هزینه ی نوشتن این نامه ها بالا رود و شیاطین بفهمند نمی توانند از افراد ساده لوح به نفع اهدافشان سو استفاده کنند و افراد ساده لوح هم کمی در چنین ریسکهایی به شک بیفتند و بفهمند که نوشتن این نامه ها هزینه ی زیادی خواهد داشت و اعتبار و نفوذشان در بین ملت حزب الله ایران مخدوش خواهد شد. برادران و خواهران عزیز مراقب نفوذ شیطان در خودشان باشند و ادبیات نوشتارهایشان کاملا محترمانه و مودبانه باشد زیرا دشمن یکی از مهمترین اهدافش شیطانی کردن فضای انتخابات با حذف اخلاق اسلامیست. صرف گفتن این که نوشتن این نامه ها تحمیلگری نظر افراد به شخص امام خامنه ای خارج از مجرای قانونی شورای نگهبانست کفایت می کند.

لینک نامه ی برادر علی مطهری در سایت ایشان

لینک نامه برادر حسن خمینی در سایت ایشان

لینک نامه خواهر زهرا مصطفوی در سایت جماران

و من الله التوفیق

به امید ظهور مولایمان حضرت صاحب الزمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای در تحقق اسلام ناب محمدی صلوات بفرستید.۵ نظر

 1. حمید قربانی نسب

  سلام حاجی ببین چه بازنشری ازش خورد بیا اونجا نظرات دوستان رو جواب بده


  • محسن بهرامی

   سلام برادر
   چشم
   ایشالا نگاه میکنم
   یا علی


 2. حمید قربانی نسب

  سلام حاجی برای مطلب شما چند تا سوال رو کاربران مطرح کردن که خودتون باید حضور داشته باشید و جواب بدید


  • محسن بهرامی

   سلام برادر
   ممنون از بازنشر
   کدوم سوالات رو من باید جواب بدم ماشالله شماخودتون استاد ما هستید
   باز اگر سوال خاصی مد نظرتون بود حقیر در حد توان اندکم در خدمت هستم
   یا علی
   التماس دعا


 3. الله کرم

  سلام….
  دمت گرم از مطالبت .با اجازه فرموده آقاسید درباره فضای مجازی رو کپ زدم برای سایتمون …
  حال کردی به ما هم سری بزن..
  فدات …یا علی ولی الله..
  التماس دعای فرج…

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ خرداد ۹۲ ، ۱۲:۰۷
محسن بهرامی

شهید بزرگوار سید عزیز الله هاشمی موسوی از شهدای بصیر و خواص جبهه انقلاب اسلامی در لرستان بود. پوستر زیر که بخشی از وصیت نامه ی این عزیز خدا در آن نگاشته شده است به مناسبت نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تقدیم می گردد. علاوه بر دقت علمی و عملی این گفته ها که واقعا انسان احساس می کند این جملات متعلق به یک انسان عارف و عالم هوشمند است آزاد اندیشی و شجاعت این شهید بزرگوار نیز در کلمات ایشان در وصیت نامه کاملا ظهور دارد.

با ذکر صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی و حشر این شهید بزرگوار با یاران امام حسین علیه السلام در ادامه دانلود فرمایید.

با ذکر یا علی برای سایز بزرگ روی تصویر کلیک نمایید.

پوستر شهید عزیز الله هاشمی موسوی

پوستر شهید عزیز الله هاشمی موسوی


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ خرداد ۹۲ ، ۱۳:۰۶
محسن بهرامی