سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

ده شاخص برای انتخاب اصلح در انتخابات 92

سه شنبه, ۷ خرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۲۱ ق.ظ

شاخص ۱:به رییس جمهوری رای می دهیم که نه تنها در برنامه ریاست جمهوری بلکه در پایان نامه اش هم قرآن کریم محور است.

برنامه های نامزدها را که می دیدم دیدم در بعضی برنامه ها حتی بسم الله الرحمن الرحیم نیز وجود ندارد، در بعضی دیگر هم فقط به آیه ی شریفه ی بسم الله الرحمن الرحیم از قرآن کریم قناعت شده است، اعتقاد حقیر این است که زمان آن فرا رسیده است که نسخه های تقلبی پیشرفت کنار زده شود و نور قرآن کریم که نسخه حقیقی سعادت بشری است و از جانب خدای سبحان به عنوان یک هدیه ی الهی به پیامبر خاتم تقدیم شده است در عالم ظهور کند.

برخی نامزدها حتی بلد نیستند قرآن کریم را از رو بخوانند، برخی دیگر انسی با قرآن حکیم ندارند، بعضی دیگر … وای… بسی بی سعادتی و خسران مبین است وصل نشدن به حبل متین الهی….

اما شکر خدا هستند نامزدهایی که موضوع پایان نامه شان سیاست اسلامی در قرآن کریم است و برای نوشتن پایان نامه حنیفانه دست نیاز در برابر کتاب خدای متعال دراز کرده اند و ده بار قرآن کریم را واو به واو و نه برای ثواب بلکه برای پایان نامه نویسی مطالعه نموده اند. به این بزرگ اندیشان باید گفت که مرحبا اجرتان با حسین ابن علی سلام الله علیه که برای حفاظت از واو به واو قرآن حکیم علی های اکبر و  اصغرش را بر سر دست گرفت و دلیرانه در پیشگاه خدای متعال به قربان گاه فرستاد، اجرتان با امیرالمومنین و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهما که برای حفظ قرآن کریم آن صحنه ی حماسی زیبای انسانی را در کوچه ی بنی هاشم اجرا کردند و حجت را در دفاع از ولایت و حفاظت از حافظ حقیقی قرآن بر همه تمام کردند.

برای اطمینان از این گفته ها حتما برنامه نامزدها را از سایت هایشان دانلود کنید و ببینید تفاوت ره از کجاست تا به کجا…

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای و رای آوردن نامزد اصلح دعا بفرمایید و صلوات بفرستید


شاخص۲: به رییس جمهوری رای می دهیم که نه تنها به زیارت قبور مطهر اهل بیت علیهم السلام افتخار می کند بلکه تبلیغات انتخاباتی خود را نیز از آنجا آغاز می کند

در بین نامزدها متاسفانه کسانی هستند که نه تنها تبلیغات خود را از مشاهد مشرفه و قبور مطهر اهل بیت و فرزندان معصومشان آغاز نکردند بلکه حتی  همسرانشان برای ورود به مشاهد مشرفه باید پوشش خود را تغییر دهند،

در بین نامزدها متاسفانه کسانی هستند که به خادمی اهل بیت عصمت و طهارت که فخر عالم وجودند افتخار نمی کنند، بسی جهل و نادانی و خسران ….

اما شکر خدا کسانی هستند که نه تنها انتشار عکسهایشان در مشاهد مشرفه را کسر شان خود و امل بازی نمی دانند بلکه با افتخار این عکس ها را منتشر می کنند و اصولا در این مکان ها به عکس و عکس بازی عنایتی ندارند…

شکر خدا در بین نامزدهای ریاست جمهوری دوازدهم هستند نور چشمانی که نه تنها عاشقانه ترین دقایقشان زمانی است که در مشاهد مشرفه هستند و نه تنها زیباترین بوسه هایشان را نثار درب آستان اهل بیت عصمت و طهارت می کنند بلکه حتی تبلیغات انتخاباتی خود را نیز از این مشاهد مشرفه آغاز کردند و از خاک تربت این بزرگواران برای آرای پاکی که به نام آنها به صنودوق ریخته می شود اجازه می گیرند و تبرک می جویند…

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای و رای آوردن نامزد اصلح دعا بفرمایید و صلوات بفرستید

شاخص ۳: به رییس جمهوری رای می دهیم که برای نشان دادن ارادت به امام حسین سلام الله علیه بر سینه ی این جسم خاکی می زند و به آن افتخار می کند.

متاسفانه هستند در بین نامزدها که بیش از آنکه با نشان دادن ارادت خود به امام حسین علیه السلام و اهل بیت عصمت و طهارت بخواهند رای جمع کنند می خواهند با طرح مطالبات اقتصادی و نیازهای شکم مردم رای جمع کنند.

بیش از پنجاه سال در این مملکت نفس کشیده اند ولی هنوز نفهمیده اند که این ملت از شکم گذشته اند و به سینه زنی و فدا کردن جسم خاکی برای اهل بیت رسیده اند… این ها که بعد از پنجاه سال مشاهده تجربی هنوز این قدر معرفت کسب نکرده اند که این جمهور (مردم) ذائقه شان چیست آیا صلاحیت ریاست بر این جمهور را دارند؟

اما شکر خدا هستند در بین نامزدها کسانی که افتخارشان حضور در محافل سینه زنی اهل بیت علیهم السلام است و نه تنها از انتشار عکسشان در حال سینه زنی برای تبلیغات انتخاباتی جلوگیری نمی کنند بلکه افتخارشان سینه زن بودن برای نشان دادن ارادت به امام حسین علیه السلام و اثبات دل به این جسم خاکی نبستن در دفاع از اهل بیت علیهم السلام است…

با ذکر صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی و رای آوردن نامزد اصلح در ادامه تصاویر این رفتار عاشقانه این برادر بسیجی را ببینید.

شاخص ۴: به رییس جمهوری رای می دهیم که مساجد را محور امور سیاسی، فرهنگی و علمی می داند و به جای ورزشگاه و آمفی تئاتر در مسجد و حسینیه با امت حزب الله ایران دیدار می کند.

پیامبر خدا در مسجد روی زمین می نشست و درب مسجدش هیچگاه به روی کسی بسته نبود، او می دانست که ظرفیت نفوس ملت از حیث ساخت معنوی چنان نیست که بر صندلی بنشینند و هوایشان طغیان نکند، اما شیطان کلیساها را پر از صندلی کرد تا نفوس مسیحیان را نواخته باشد و تکریم کرده باشد و فردا روزی از این صندلی نشینی در برابر آیه ی تقوموا لله استفاده کند چه این که از صندلی برخاستن با آنکه راحتتر از خیزش از زمین می نماید اما صندلی های گرم و نرم این دوره بسی چسبناک تر از زمین خداست…

بگذریم حاشیه نروم مهم تر از این اثرات تربیتی آن است که وقتی خانه ی خدا محور شد و میقاتگاه، آنگاه حرف خدا نیز محور می شود و کتابش حبل متین و سند راهبردی اجماعی….

متاسفانه در میان کاندیداها هستند کسانی که با اکراه وارد خانه های آباد خدا می شوند و می پندارند آبادی خانه ها به دکور و مبل و صندلی و ظواهر پوچ فریبنده است…بسی خیال باطل

عمارت بیت الله به نفوس تربیت شده ای است که در این خانه ها قیام و قعود دارند و فقط برای خدا بر می خیزند و می نشینند….آری … إِنَّما یَعْمُرُ مَساجِدَ اللَّهِ مَنْ آمَنَ بِاللَّهِ وَ الْیَوْمِ الْآخِرِ وَ أَقامَ الصَّلاهَ وَ آتَى الزَّکاهَ وَ لَمْ یَخْشَ إِلاَّ اللَّهَ فَعَسى‏ أُولئِکَ أَنْ یَکُونُوا مِنَ الْمُهْتَدینَ

اما شکر خدا در میان نامزدها کسانی هستند که حضورشان به عمارت مساجد و مملو شدن آن از نفوس الهی کمک می کند و نه تنها لوث وجودشان در مسجد موجب ناپاکی نیست بلکه کلام طیبشان که از جانی زلال بر می خیزد صفای بخش شنوندگان می شود…

شاخص ۵ : به نامزدی رای می دهیم که دفاع از نظامی را که اهمیت حفظ آن از حفظ جان امام زمان ارواحنا له الفدا بیشتر است را به دفاع از خود و کارنامه اش ترجیح می دهد.

در مناظرات اخیر در صدا و سیما مظلومترین موجود عالم نظام اسلامی بود که اگر برادران جلیل و حداد عادل نبود حقیقتا می شد به جای مناظره نام محاکمه ی نظام را برای این مجادلات برگزید، شکر خدا دکتر جلیلی مصالح نظام و دفاع از نظام را همانند سالهای دفاع مقدس بر مصالح خود و دفاع از خود ترجیح می دهد و هنوز آماده ی فدا کاری برای نظام است… آن زمان پایش را برای نظام داد و این ایام هم وقت مناظره و بیان از کمالات خود را … احسنت مرحبا مرد…

اجرکم عند الله..

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی و انتخاب اصلح برای نظام در انتخابات امسال صلوات بفرستید..

شاخص ۶: به رییس جمهوری رای می دهیم که تنها نامزدیست که پراید دارد و با افتخار سوار پراید می شود و مانند پیامبران نه تنها دنیا را فخر نمی داند بلکه تحقیر می داند.

چند وقت پیش آیت الله جوادی آملی که دل پری از تجمل گرایی در جامعه دارند صریحا در درس تفسیر فرمودند که شرافت آدمی در ساده زیستی است و خداوند به هر کس بسط در دنیا بدهد بر مبنای نهج البلاغه او را تحقیر کرده است و او را مورد اهانت قرار داده است… فقد احقره و اهانه….

شکر خدا در جامعه اسلامی هنوز هستند مسئولینی که پراید خود را به سمند ارتقا نداده باشند چه رسد به این که با بنز و زانتیا و سانتافه برای ثبت نام در انتخابات و سفرهای تبلیغاتی خود به اینجا و آنجا سفر کنند..

ان شاء الله به کسی رای دهید که ساده زیست در عمل باشد نه در حرف…

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا و پایداری امام خامنه ای در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی و انتخاب اصلح صلوات بفرستید…

شاخص ۷: به نامزدی رای می دهیم که نفس اماره خود را چنان به بند کشیده است که به راحتی به رقیب انتخاباتی عادل خود اقتدا می کند.

بعد از مناظره های انتخاباتی اخیر در صداوسیما تنها دو نامزد بلافاصله با نماز ایستادند تا اول وقت نمازشان و تنظیم همزمان با امام عصر از دستشان نرود، این دو برادر دکتر حداد عادل و دکتر جلیلی بودند. تصویر زیر از این عزیزان در حین نماز بعد از مناظره برداشته شده است (منبع). این روزها شیطان در جامعه ی ما به شدت در پی قدرت دادن به نفوس اماره است و کمتر کسی پیدا می شود که حرف حق رقیب خود را به راحتی قبول کند چه رسد به آنکه پشت سر رقیب انتخاباتی خود که عدالت او را قبول دارد به راحتی به نماز بایستد.

شکر خدا صدا و سیما با پایان یافتن اذان مغرب مناظره را پایان داد وگرنه همه ی نامزدها در آزمون نماز اول وقت که از امتحانهایی است که در احادیث ائمه برای شناخت شیعیان مطرح شده است (امتحنوا شیعتنا لاوقات الصلوه) مردود می شدند.

شاخص ۸: به نامزدی رای بدهیم که با تفکر سرعت گیر مبنای بوروکراتیک فعلی دولت مخالف است و می خواهد مثل خدای متعال به امت اسلامی اعتماد کند.

در امت اسلامی بر خلاف حکومت های ظالمانه که از ترس هر حرکتی خون می ریزند و سرکوب می کنند نگاه به جامعه ایمانی نگاه همراه با اعتماد است. متاسفانه در سالهای گذشته یکی از تقلیدهای کور غرب محور، که دولت ها و مجلس از جامعه نزدوده اند بحث نظام مجوز مبنا به جای نظام شکایت مبنا است. در جامعه ی اسلامی چون نگاه توام با اعتماد و پیش فرض انجام عمل صالح توسط مومنین است هر تشکیلات و تلاشی برای رشد جامعه اعم از تاسیس شرکت گرفته تا تاسیس کارخانه آزاد است تا زمانی که مومنی از جامعه تشخیص دهد که این شرکت یا تشکیلات خلاف مصالح نظام اسلامیست و به امام جامعه شکایتی ببرد. ممکن است گفته شود که دولت برای مدیریت نیاز به آمار دارد اما همه می دانیم آمارگیری با مجوزدهی خیلی متفاوت است، شکر خدا سازمان آمار به خوبی از همه مسائل آمارگیری می کند. شاید بهترین مثال برای تفکر مجوز مبنا همان بحث نصب سرعت گیر در جاده ها باشد. سرعت گیر همه را جریمه می کند و نگاهش به رانندگان این است که همه از سرعت مجاز بیشتر حرکت می کنند،حتی در غرب هم که در بحث شرکت و کارخانه به ملتشان بی اعتمادی دارند و مجوز مبنا حرکت می کنند باز این قدر بی اعتمادی دیده نمی شود که همه رانندگان با سرعت گیر جریمه شوند… چند سال پیش جوان خوش فکری به وحی الهی به ذهنش رسید که چه ظلمی است که ما همه رانندگان را جریمه کنیم و همه را مجبور به توقف برای عبور از سرعت گیر کنیم بلکه بیاییم و سرعت گیر هوشمند بسازیم که ابتدا با دوربین سرعت راننده را تشخیص دهد و در صورت فراتر بودن از حد مجاز سرعت گیر جلوی ماشین از زمین خارج شود و راننده را با مانع مزاحم روبرو کند.

پروردگار متعال برای حفظ کرامت انسان به آدمی اعتماد کرده است و اختیار به او داده است اما دولتهای غربی و متاسفانه مقلدان داخلی آنها به مردم اعتماد ندارند…

بگذریم دردی است که ان شاء الله به فضل خدا درمان می شود….

غرض آن بود که دکتر جلیلی نگاهش به جامعه اسلامی نگاه به چشم یک فرصت است نه تهدید و به چشم اعتماد به جامعه و ملت مسلمان ایران نگاه می کند و این نگاه نگاه ارزشمندی است و ارزش حمایت دارد….

شاخص ۹: به نامزدی رای دهیم که مانند نادرقلی شجاع و نترس باشد نه مانند شاه سلطان حسین ترسو بزدل باشد.

اخیرا در همایش عظیم میثاق با امام راحل عظیم الشأن در ۱۴ خرداد ۹۲ امام خامنه ای مقایسه ی جالبی میان نادرقلی و شاه سلطان حسین به عنوان دو نمونه از پادشاهان ایران اسلامی انجام دادند و از صفت شجاعت برای یک شهریار و رهبر نظام تمجید کردند. متن این بخش از صحبت های ایشان چنین بود:

اگر یک روز عنصر نالایقى مثل شاه سلطان حسین موجب شد که ملت ایران در لاک خود فرو بروند، اما در روز دیگرى، مرد شجاعى مثل نادرقلى – بدون آن القاب و عناوین – وقتى در میان مردم ظاهر میشود و با شجاعت، پیشوائى مردم را به عهده میگیرد، این ملت میتواند میدان حرکت افتخارآمیز خود را از دهلى تا دریاى سیاه گسترش دهد.

پیش تر نیز ایشان به پادشاه زبون و ناتوان ایران شاه سلطان حسین اشاره فرموده بودند:

بیانات در دیدار نمایندگان مجلس۱۳۸۲/۰۳/۰۷

دشمنان فشار مى‌آورند؛ سختى هست. براى استقلال و حفظ هویّت یک ملت و شرمنده نشدن در مقابل تاریخ، تحمّل این سختیها لازم است. شما تصوّر کنید اگر شاه سلطان حسین صفوى به‌جاى این‌که دروازه‌هاى اصفهان را بر روى مهاجمان مى‌گشود – بعد از ورود مهاجمان هم خودش به دست خودش تاج شاهى را روى سرشان مى‌گذاشت – فکر مى‌کرد که اگر به فکر خودم هستم، یک جان بیشتر ندارم و این قدر هم عمر کرده‌ام، مگر دیگر چقدر عمر خواهم کرد؟ اگر به فکر مردم هستم، که در صورت تسلیم کردن شهر اصفهان، بلایى بر سر مردم خواهد آمد که از بلایى که در صورت جنگیدنِ با مهاجمان بر سرشان مى‌آید، کمتر نیست، هرگز شهر را تسلیم نمى‌کرد. تاریخ اصفهان را نگاه کنید و ببینید بعد از آن که مهاجمان وارد اصفهان، کاشان، مناطق مرکزى ایران، فارس و مناطق دیگر شدند، چه بلایى بر سر این مردم آوردند و چه کشتارى بعد از تسلیم شدن مردم کردند! مهاجمان نگفتند که چون خودتان تسلیم شدید، پاداشتان این است که همه‌تان در امن و امان زندگى کنید. امروز هم همین‌طور است. امروز هم شما ببینید

در عراق با مردم چه مى‌کنند! هرجایى که اینها سیطره پیدا کنند، کارشان همین است. اگر شاه سلطان حسین این گونه فکر کرده بود که یک جان که ارزشى ندارد، هزار جان را انسان براى حاکمیت اسلام، رضاى خدا و سربلندى مردم فدا مى‌کند و آن بلایى که قرار است در صورت تسلیم من بر سر مردم بیاید، سخت‌تر و توأم با ذلّت است، اما آن بلایى که در صورت مقاومت پیش مى‌آید، دست‌کم بدون ذلّت است، وارد میدان جنگ مى‌شد و مى‌جنگید. بنده به دلیل اراده ایستادگى در مردم، احتمال قوى‌ام این است که اصفهان به دست مهاجمان نمى‌افتاد. البته خیلى از سرداران و مسؤولان خائن و ضعیف بودند؛ اما مردم آماده. او باید به میان مردم مى‌رفت و مبارزه مى‌کرد. مسأله تاریخ و مسؤولیت مسؤولان حکومتى و دولتى، اعم از قوّه مقننّه، قضاییّه و قوّه مجریّه که همه جزو این مجموعه هستند و این بار سنگین بر دوش آنهاست، این است.

دیدار اساتید و دانشجویان در دانشگاه علم و صنعت‏ ۱۳۸۷/۰۹/۲۴

شجاعت در برابر هیبت دشمن، جزو شاخصهاست. در مقابل دشمن اگر مسئولین کشور احساس رعب و خوف بکنند، بر سر ملت بلاهاى بزرگ خواهد آمد. آن ملتهائى که ذلیل و مقهور دست دشمن شدند، عمده‌ى علت این بود که مسئولان – پیشروان قافله‌ى ملت – شجاعت لازم، اعتماد به نفس لازم را نداشتند. گاهى در بین آحاد مردم عناصر مؤمن، فعال، فداکار، آماده‌ى به جانبازى هستند، منتها مسئولین و رؤسا وقتى خودشان این آمادگى را ندارند، نیروهاى آنها هم از بین میرود و این ظرفیت هم نابود میشود. آن روزى که شهر اصفهان در دوره‌ى شاه سلطان حسین مورد غارت قرار گرفت و مردم قتل عام شدند و حکومت باعظمت صفوى نابود شد، خیلى از افراد غیور بودند که حاضر بودند مبارزه و مقاومت کنند؛ اما شاه سلطان حسین ضعیف بود. اگر جمهورى اسلامى دچار شاه سلطان حسین‌ها بشود، دچار مدیران و مسئولانى بشود که جرأت و جسارت ندارند؛ در خود احساس قدرت نمیکنند، در مردم خودشان احساس توانائى و قدرت نمیکنند، کار جمهورى اسلامى تمام خواهد بود.

جالب است بر عنوان قبر نادرقلی چنین آمده است : هو الحی الذی لا یموت

اما ظاهرا دشمنان اجازه نداده اند حتی قبری هم برای شاه سلطان حسین ملعون باقی بماند و البته مردم هم چنین بزدلهایی را از خود می رانند و در تاریخ دفن می کنند.

سنگ قبر نادرقلی ملقب به نادرشاه افشار

سنگ قبر نادرقلی ملقب به نادرشاه افشار

با ذکر صلوات و دعا برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان ارواحنا له الفدا و پایداری امام خامنه ای و ملت ایران برای تحقق اسلام ناب محمدی و رای آوردن نامزد اصلح حتما در انتخابات شرکت فرمایید.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی