سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

آرزوی روز خوش برای سرکرده ی شیطان بزرگ یعنی آرزوی روزهای ناخوش برای مظلومان فلسطین و افغانستان و پاکستان و بحرین و …
we will not say to Obama Have a nice day

becauase this means continue of hell days for oppressed people of Palestine and Afghanistan and Pakistan and Bahrain and so many others

اوایل مهر سال گذشته که مشرف شده بودیم قم مقدسه شکر خدا توفیق بود نمازها رو عموما حرم اقامه می کردیم، یکی از نکاتی که باعث نگرانی من شد این بود که با این که مستحب است بعد از نماز سه تکبیر گفته شود و سه نمونه از ائمه کفر  لعن شوند اما این قضیه در حرم مطهر بی بی جانمان حضرت فاطمه ی معصومه سلام الله علیها اجرا نمی شد. بنده حدود ده بار از مکبر گرفته تا معاونت مراسمات و واحد ارشاد و نماز پیگیری کردم اما جواب حسابی نشنیدم. بعضی می گفتند که زمان نداریم و بین نمازها احکام می گویند و برنامه پر است بعضی هم گفتند باید به مقامات بالاتر بگویید. در هر حال این فریاد را تقدیم می کنم به حضرت فاطمه ی معصومه که بی بی جان ما شکایت کسانی که نمی گذارند سنت و حدیث شما در حرم خودتان پیاده شود را به خود شما می کنیم… جالب این بود که بعضی مواقع اعراب زبانانی که زجر وحشی گری های آمریکا را در منطقه کشیده اند به صورت خود جوش بعد از نماز بر می خواستند و الموت لامریکا و الموت لاسرائیل می گفتند و ما شرمنده می شدیم که چرا تریبون حرم نباید اینها را بگوید… شکر خدا حرم امام رضا هنوز مرگ بر آمریکا و اسرائیل به راه است… هر چند از شیاطین نباید غافل شد…اگردر  حرم ها این لعن ها با شور و حال و محکم گفته شود موجش مساجد را هم به شور و حال می آورد و اگر مرگ بر آمریکا در مساجد مثل قدیم با شور و حال به راه بود کسی جرئت نمی کرد با سرسلسله ی شیطان بزرگ ارتباط برقرار کند…..روز خوش آرزو کردن برای اوباما یعنی تایید روزهای ناخوش و خونبار فلسطین و سوریه و افغانستان و پاکستان و بحرین و …

و چه کاری نابجا تر از روز خوش آرزو کردن برای کسی که دستش از همه بیشتر به خون بیگناهان و مظلومان این عصر آغشته است….

پس بلند بگو مرگ بر آمریکا.. باز هم بگو مرگ بر آمریکا… همینطور بگو مرگ بر آمریکا…

آیت الله جوادی آملی می فرمایند گفتن مرگ بر آمریکا عبادت است… کلیپ صوتی این گفتار ایشان به زودی تقدیم می گردد ان شاء الله…

اما شکر خدا توفیقی شد یک اینفوگرافی از صحبت های حضرت آقا درباره ی شعار مرگ بر آمریکا آماده شد. که در ادامه تقدیم شما رزمندگان مجازی انقلاب می گردد.

با ذکر صلوات دانلود فرمایید.

بعضی از فرمایشات پر تعداد ایشان جا نشد در ادامه تقدیم می گردد.

 

امروز ما کشوری هستیم که ملت ما به برکت خون و قیام امام حسین و به برکت روح حسینی، توانست قیام کند و یک نظام استبدادی فاسد خبیث زشت کردار زشت خو را به زانو دربیاورد و یک حکومت مردمی با صبغه و روحیه و با عمل نسبتاً اسلامی – روحیه ی ما اسلامی است؛ اما نمی توانم بگویم که عمل مان کاملاً اسلامی است؛ نسبتاً اسلامی است که ان شاءالله روزبه روز باید بیشتر اسلامی شود – را سر کار بیاورد، که خود این نظام، فحش به همه ی قدرتهای عالم است؛ نفس وجود نظام جمهوری اسلامی فحش به امریکاست، ولو شما یک کلمه هم «مرگ بر امریکا» نگویید؛ خود این که این هست، نوعی دهن کجی به همه ی قدرتهایی است که با معنویت و با فضیلت و با استقلال و با شرف ملتها مخالفند. امروز همه وظیفه دارند این نظام را از نقصها و ضعفهای خودش خلاص کنند و عناصر قدرت و قوّت معنوی و مادی را در آن تقویت کنند و در آن بیشتر به وجود بیاورند.
۱۳۸۳/۰۵/۱۷بیانات‌ در دیدار جمعی از مداحان

بعضى تصور مى‌کنند ما دشمنان جهانى خود را تحریک کرده‌ایم که بیایند با ما دشمنى کنند؛ بعضى خیال مى‌کنند شعار «مرگ بر امریکا» امریکا را تحریک مى‌کند که نسبت به نظام اسلامى و ایران اسلامى دشمنى بورزد؛ این خطاست. دشمنىِ نظام مستکبر امریکایى و هر مستکبرى در دنیا با نظام اسلامى، به خاطر پرچم برافراشته‌ى عدالت است؛ به خاطر این است که مى‌بیند با نام اسلام و با تعالیم والاى اسلام کشورى دارد به سمت رشد و توسعه و پیشرفت علمى و عملى حرکت مى‌کند؛ مى‌داند که این، جلوى نفوذ آنها را خواهد گرفت. آنها با هر کشورى که خارج از قلمرو قدرت آنها به توسعه و پیشرفت علمى دست پیدا کند، مخالفند. آنها با هر کشورى که در میدان علم و توسعه، به سمت رقابت با آنها حرکت کند، مخالفند.
۱۳۸۴/۰۲/۱۸‌بیانات در دیدار مردم شهرستان رفسنجان‌

یک روز بود که تنها در یک نقطه‌ى دنیا، پرچم امریکا سوزانده و شعار مرگ بر امریکا داده مى‌شد؛ اما شما امروز ببینید در چند نقطه دنیا پرچم امریکا سوزانده مى‌شود و شعار مرگ بر امریکا داده مى‌شود! در خود امریکا پرچم امریکا را آتش زدند؛ این پدیده‌ى مهمّى است. چه عاملى باعث این کار شد؟ آیا جز ایستادگى و استقامت یک ملت شجاع و مؤمن به اهداف و به راه خود توانست این موج را بتدریج سراسرى کند؟
۱۳۸۱/۱۲/۱۳بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری

امروز دشمن ملت ایران در درجه‌ى اول، امریکا و صهیونیستها هستند؛ البته انگلیس هم آتش‌بیار معرکه است. در مقابل منافع ملت ایران، آنها قرار دارند؛ اما اسمش را مى‌گذارند اجماع جهانى؛ اجماع جهانى‌اى وجود ندارد! اجماع جهانى، علیه استکبار امریکاست، علیه دخالتها و اشغال امریکاست، علیه جنگ‌افروزیها و فتنه‌انگیزیهاى امریکا در سرتاسر دنیاست؛ این اجماع جهانى است. «مرگ بر امریکا» این است که ملت ایران و شما جوانان در این راه، محکم بایستید و پیش بروید.
۱۳۸۵/۰۱/۰۶بیانات در دیدار بسیجیان‌

آن ضررى که مخصوص امریکاست، این است که نهضت جهانى اسلام با شعار «مرگ بر امریکا» تسریع شد و نشان داده شد «استکبار»ى که ایران تکرار مى‌کند، یعنى چه. وقتى گفته مى‌شود دلیل بیاورید که این اشخاصى که شما مى‌گویید، متّهم قضیه بیستم شهریور نیویورک و واشنگتن‌اند، دلیل نمى‌آورند؛ مى‌گویند اینها مجرمند! وقتى گفته مى‌شود به مردم افغانستان حمله نکنید، حمله مى‌کنند. حتّى دوستان اروپایى‌شان هم که صریحاً حاضر نیستند حمله را محکوم کنند، ولى با زبانهاى گوناگون این کار را زشت مى‌شمرند. درعین‌حال باز امریکاییها دست برنمى‌دارند!
۱۳۸۰/۰۸/۰۸بیانات در دیدار مردم اصفهان‌
مبارزه با استکبار، یک شعار همیشگى است. منتها مطلب اساسى این است که یک ملت هوشمند، همیشه برخورد با شعارها را درست انتخاب مى‌کند. یک وقت، انسان فقط شعارى را دائماً بر زبان جارى و تکرار مى‌کند؛ این کارِ زیادى نیست. یک وقت، شعار را مى‌شکافد، در آن تعمّق مى‌کند و بر اساس آن، کار انجام مى‌دهد؛ این درست است. در شعار مبارزه با استکبار – که امروز گفتم تجسّم استکبار، دولتِ متجاوز امریکاست – خود امریکاییها و دولتمردان امریکایى، از اوّل انقلاب تا به حال، راههایى را طى کردند، براى این که این شعار را از فضاى کشور ایران بزدایند. چرا؟ چون تا این شعار وجود دارد، تا ذهن مردم از «مرگ بر امریکا» پُر است، تسلّط دوباره امریکا بر این کشور و منابع آن، ممکن نیست.
۱۳۷۵/۰۸/۰۹بیانات در دیدار جمعی از دانشجویان و دانش‌آموزان

انسان اگر زندگى سیاسى بعضى افراد را از اوّلِ انقلاب تا به‌حال نگاه کند، مى‌بیند ملغمه عجیبى از انواع و اقسام فکرهاست! یک روز بود که چنین آدمهایى به این اکتفا نمى‌کردند که در شعارها، مردم فقط «مرگ بر امریکا و مرگ بر شوروى» بگویند. مى‌گفتند باید بگوییم «مرگ بر شرق و غرب»! ما مى‌گفتیم شوروى سمبل یک تفکّر و یک راه غلط است؛ امریکا سمبل جنایت و ستم است؛ چه دلیلى دارد شما بگویید «مرگ بر شرق و غرب»؟! مى‌گفتند شما محافظه‌کار و سازش‌طلبید! از جمله همین حضرات، امروز کسانى هستند که حاضرند بروند رسماً در مقابل امریکا و انگلیس عذرخواهى کنند و بگویند ما غلط کردیم، اشتباه کردیم به شما بدگویى کردیم؛ ما را ببخشید!
۱۳۸۰/۰۸/۱۲بیانات در دیدار جوانان استان اصفهان‌
امروز امریکا تهدیدى براى صلح و امنیت جهانى است؛ لذا شعار «مرگ بر امریکا» دیگر امروز مخصوص ملت ما نیست. امروز در اکناف عالم شما مى‌بینید که مجسمه‌ى رئیس جمهور امریکا را آتش مى‌زنند و شعار مرگ بر امریکا مى‌دهند. علت هم زیاده‌خواهى رژیم امریکا، استکبار رژیم امریکا، تکبر آنها، سلطه‌طلبى آنها و بازیچه‌ى صهیونیستها بودنِ آنهاست؛ حقیقتاً بازیچه‌ى صهیونیستهایند.
۱۳۸۵/۰۱/۰۱بیانات در دیدار زائرین و مجاورین حرم مطهر رضوی

اما شکر خدا آیات الهی جوادی آملی و مصباح یزدی هم مواضع خوبی داشتند که در ادامه پوستر این بیانات تقدیم می گردد…

 

 

مرگ بر آمریکا

مرگ بر آمریکا

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی