سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

سنگر مجازی جنگ نرم و دفاع از اعتقادات شهید عبدالله خسروی لرستان

یادداشت تحلیلی و خاطره، پوستر، مصاحبه، کلیپ صوتی، فیلم سینمایی و مستند ، بازی و....

یکی از ساده ترین روش های تقابل با یک مفهوم یا یک شخصیت یا حتی یک کتاب آن است که در دوران کودکی مفهوم عکس و مقابل آن را در ذهن کودک نهادینه کنیم مثال تاریخی این قضیه داستان مشهور بزغاله های معاویه است که در بین کودکان توزیع می شد و آنها شادمان می شدند و بعد به ناگاه شبانه از آنان سرقت می شد و این سرقت به امام معصومی چون امیر المومنین نسبت داده می شد. در اینجا مفهوم مهاجم و پلید سرقت در ذهن کودکان برای امام پاک و معصومی چون حضرت امیر حکاکی و نهادینه سازی شده است. اما این تقابل تنها مختص شخصیت ها و انسان ها نیست بلکه گاهی کتاب ها و مفاهیم نیز مورد هجوم معاندان از طریق این روش قرار می گیرند. مثلا نسبت به قرآن و نماز و روزه در ذهن کودکان عمل نهادینه سازی گزاره ی هجمه کننده انجام می شود نمونه ی انجام شده ی این هجمه از این قرار است :

در انجیل چند خرس به فرمان یک نبی الهی به کودکان تمسخر کننده ی این پیامبر حمله می کنند و این پیامبر به خرس فرمان می دهد تا کودکان را بخورد و او نیز چنین می کند. در اینجا ملاحظه می شود با صرف نظر از تحریف شده بودن این داستان خرس به عنوان یک موجود وحشی و درنده نسبت به کودکان معرفی شده است. از طرف دیگر تمدن دین ستیز و سکولار غرب خرس را در عروسک های مختلف به عنوان دوست دار کودکان و موجود مانوس با آنها نهادینه می سازد و لذا در دوران بزرگی و مطالعه انجیل، کودک در ذهنش با یک تناقض روبرو می شود که آیا خرس ها با کودکان در تقابل و خشونت هستند یا دوست آنان هستند و چون گزاره ی دوست بودن خرسها با کودکان از تقدم زمانی در ذهن کودک برخوردار است کودک به آن رای می دهد  و به خرافه بودن و خلاف واقع بودن کتاب انجیل معتقد می شود.

تخت کودک مرد عنکبوتی

تخت کودک مرد عنکبوتی

همان گونه که در جریان رای به نعوذ بالله دزد بودن حضرت امیر نیز این اتفاق در بزرگی کودکانی که مورد توطئه ی معاویه قرار گرفته بودند اتفاق می افتد.

اما در مورد قرآن کریم قضیه چیست و قضیه ی مرد عنکبوتی چه ارتباطی با قرآن کریم دارد.

این سناریو در مورد قرآن کریم با تمسک به آیه ی شریفه ی ان اوهن البیوت لبیت العنکبوت انجام گرفته است در این آیه ی شریفه سست بنیاد ترین خانه ها خانه ی عنکبوت معرفی شده است. تمدن ضد دین غرب در این جا برای تقابل به چسبیدن مفهوم ضعف به عنکبوت در صدد چسباندن مفهوم عکس یعنی مفهوم قوت و قدرت به عنکبوت برآمده است و لذا موجوداتی مانند مرد عنکبوتی یا همان اسپایدرمن را علم کرده است و به شدت در فضای رسانه ای دنیا و خصوصا در فضای کودکان مسلمان آن را ترویج می کند مثلا در حال حاضر از پتوی کودک گرفته تا کیف و دفتر و دست بند و ساعت و برچسبهای متنوع اسپایدر من برای کودکان تولید شده است که تصاویر آن در ادامه تقدیم می گردد.

امید است ملت انقلابی و مسلمان ایران با نه گفتن به این جریان ضد قرآن با این مفهوم سازی خلاف قرآن در جامعه مقابله نمایند...

حتما اینجا را هم ببینید ..

پتوی مرد عنکبوتی

پتوی کودک مرد عنکبوتی


کیف مدرسه مرد عنکبوتی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی